MAMY JUŻ 6 LAT

DNI ZIELONEJ GÓRY

We wrześniu w czasie Winobrania mogliśmy podziwiać panoramę naszego miasta z tarasu widokowego zielonogórskiej palmiarni. Oglądaliśmy także piękną wystawę motyli.

Z WIZYTĄ W KOMENDZIE MIEJSKIEJ POLICJI

Celem spotkania było przypomnienie i utrwalenie ogólnych zasad bezpieczeństwa. Smoki wiedzą już jak bezpiecznie poruszać się po pasach. Wiedzą jak zachować się w stosunku do osób obcych oraz co zrobić gdy zaatakuje nas pies.

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA:-)

obchodziliśmy we wrześniu na leśnej polanie. Wspólnie i radośnie spędzaliśmy czas biorąc udział w licznych konkursach, m. in. slalom z ziemniakiem na łyżce, przeciąganie liny, obieranie ziemniaka (kto najszybciej i kto otrzyma najdłuższą skórkę), celowanie ziemniakiem do worka, zbieranie ziemniaków do wiaderka. Na zakończenie przy dźwiękach gitary, zjadaliśmy pyszne, pieczone na ognisku kiełbaski oraz surówki i szaszłyki przygotowane przez rodziców.

TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE

W listopadzie uczestniczyliśmy w VI edycji Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie pt. "Bezpieczna zerówka" w Komendzie Miejskiej Policji. Naszą grupę reprezentowali: Róża U., Antoni Ł. oraz Maciej R.

MAMO, TATO ĆWICZMY RAZEM

metodą Ruchu Rozwijającego W. Sherborne i Pedagogiki Zabawy.Dzięki tym ćwiczeniom wspomagamy rozwój emocjonalny dziecka, poczucie bezpieczeństwa, zaufania, pewności siebie oraz rozwijamy orientację przestrzenną. Zachęcamy rodziców do kontynuacji tych ćwiczeń w domu.

ANDRZEJKOWE WRÓŻBY

SPOTKANIE Z GÓRNIKIEM

PRZEMARSZ  Z ORKIESTRĄ GÓRNICZĄ

MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

JASEŁKA

BAL KARNAWAŁOWY

ZIMOWE ZABAWY

UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

SPOTKANIE ZE SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NA 14 - OBEJRZENIE PRZEDSTAWIENIA PT. "KOT W BUTACH"

ODWIEDZILIŚMY BIBLIOTEKĘ DLA DZIECI

WITALIŚMY WIOSNĘ

WARSZTATY WIELKANOCNE

ODWIEDZILIŚMY PENSJONARIUSZY DOMU OPIEKI SPOŁECZNEJ

WARSZTATY "PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA WŚRÓD PRZEDSZKOLAKÓW"

Celem warsztatów było propagowanie zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej wśród dzieci 6 i 7 letnich uczęszczających do przedszkoli. Uczyliśmy się m. in. na fantomach wzorów postępowania w przypadku zetknięcia się z ofiarami wypadków.

PRZEGLĄD PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

"SKĄD SIĘ BIORĄ PIENIĄDZE" UDZIAŁ W SZKOLENIU

Usłyszeliśmy skąd się biorą pieniądze, do czego służą, co oznacza oszczędzanie i dlaczego jest ważne.

"MAŁE TALENCIAKI"

Braliśmy udział w miejskim konkursie. Dzieci zaprezentowały swój talent w śpiewie - Mateusz i Tobiasz ( II miejsce) oraz w recytacji - Róża. Gratulujemy udziału i cieszymy się, że mamy zdolne dzieci.

DZIEŃ ZIEMI

DZIEŃ DZIECKA - SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM

UROCZYSTE POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

FESTYN RODZINNY